Przyjaciel Sukcesu

e-Bay webinarium - szkolenie online dla zaawansowanych

Czas trwania: 4 h

Ilość osób: 4 zalog.użytkowników

Koszt szkolenia:
590 zł/osobę + 23% VAT
cena obejmuje materiały szkoleniowe, catering, certyfikat ukończenia szkolenia

Terminy:

 • do ustalenia - cały kraj

Opis szkolenia

Ebay czyli przygoda międzynarodowa dla zaawansowanych Jeżeli sprzedajesz już na portalu eBay możliwe, że nie wiesz o nim jeszcze wszystkiego. Wykorzystaj potencjał eBay na całym świecie! EBAY DAJE MARCE MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI, ALE NIESIE RÓWNIEŻ DUŻE RYZYKO. MOŻLIWOŚCI JEST TAK WIELE, ŻE MNIEJ DOŚWIADCZENI ŁATWIEJ SIĘ ZAGUBIĄ NIŻ TRAFNIE WYBIORĄ ODPOWIEDNIĄ DROGĘ. Szkolenie kierowane do osób chcących uruchomić kolejny kanał sprzedaży oraz rozszerzyć swoją sprzedaż na inne kraje, osób chcących poznać tajniki z zakresu zaawansowanych technik sprzedaży, czyli właścicieli firm, pracowników marketingu oraz działów sprzedaży OFERUJEMY PAŃSTWU JEDYNE NA RYNKU SZKOLENIE W FORMIE WEBINARIUM. Podczas szkolenia będziesz miał możliwość na żywo uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca! W trakcie szkolenia będziesz miał bezpośredni kontakt z prowadzącym oraz na ŻYWO będziesz śledził jego działa na eBay-u. 100% PRAKTYCZNEJ WIEDZY OPARTEJ NA KONKRETNYCH PRZYKŁADACH!

Program szkolenia

 1. Profilowanie działań pod kątem zwielokrotnienia sprzedaży
 2. Obsługa zaawansowanego Menedżera sprzedaży eBay
 3. Linia życia" - jej wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwań
 4. Narzędzie i oprogramowanie wspomagające sprzedaż na eBay?
 5. Jak słabe oraz mocne strony konkurencji wykorzystać na swoją korzyść
 6. Profesjonalna obsługa klienta w wielu językach - wyzwania
 7. Aukcje wielo przedmiotowe
 8. Pozycjonowanie aukcji - jakie działania wysoko windykują aukcje w wynikach wyszukiwania
 9. Znaczenie content marketingu dla pozycji aukcji oraz oceny przez eBay
 10. Formy promocji dostępne tylko na PowerSeller

Szkolenie prowadzi:

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu:
e-Bay webinarium - szkolenie online dla zaawansowanych

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.


DANE UCZESTNIKA:


Należność za udział w szkoleniach można przesłać na rachunek bankowy:

 • - zaliczka w wysokości 50% do 3 dni od zgłoszenia*
 • - całość najpóźniej na 5 dni roboczych przed terminem rozpoczęcia szkolenia płatne na rachunek bankowy Cisnet.pl Centrum Szkoleniowo – Informatyczne Tomasz Płoszański nr 21 1140 2004 0000 3502 7604 3116, w tytule przelewu proszę podać datę szkolenia, miasto oraz nazwisko.

Wpłaty można dokonać również osobiście w jednym z biur Cisnet.pl

 • w Krakowie ul. Siemiradzkiego 19/1,
 • w Legnicy ul. Wojska Polskiego 1/3,
 • w Warszawie Al. Solidarności 147/33

W przypadku niewystarczającej liczby osób, które zadeklarowały swój udział w szkoleniu Organizator może zmienić trenera oraz termin bez podania przyczyny, zapewniając utrzymanie merytorycznych treści szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty szkolenia bez konieczności zwrotu wpłaconej kwoty, pod warunkiem ustalenia nowego terminu szkolenia nie później niż w terminie 30 dni od daty szkolenia wskazanej na zgłoszeniu. W przypadku odwołania szkolenia, po ustaleniu nowego terminu, z przyczyn zależnych od Organizatora, całość wpłaconej kwoty podlega zwrotowi w terminie 5 dni roboczych.

* dotyczy szkoleń których termin jest ustalony w okresie dłuższym niż 7 dni od daty zgłoszenia. Należność za szkolenie, których termin ustalony jest w okresie krótszym niż 7 dni od zgłoszenia musi zostać wniesiona się w całości.