Przyjaciel Sukcesu

Alibaba.com - zarabiamy na imporcie

Czas trwania: 6 h

Ilość osób: max. 10

Koszt szkolenia:
430 zł/osobę + 23% VAT
cena obejmuje materiały szkoleniowe, catering, certyfikat ukończenia szkolenia

Terminy:

 • do ustalenia - Kraków

Opis szkolenia

  SZKOLENIE OTWARTE REALIZOWANE RÓWNIEŻ:
  • Warszawa 09.04.2017
  • Zapraszamy na jedyne takie szkolenie, które w praktyczny sposób wprowadzą Cię na tajniki chińskiego rynku, przede wszystkim jak w efektywny sposób zamawiać towary przez „chińskie Allegro”, czyli portale Aliexpress.com oraz Alibaba.com oraz inne należące do Grupy Alibaba.

   Znajdziecie tu odpowiedź na pytania:
  • czego NIE należy robić, żeby uniknąć strat,
  • co i dlaczego importować, jak dokonywać bezpiecznych zakupów w Chinach za pomocą najpopularniejszych portali do zakupów hurtowych,
  • jak nie dać się oszukać
  • jak wybrać odpowiedniego dostawcę
  • Dowiedzą się Państwo w Alibaba.com to największa na świecie platforma B2B należąca do Grupy Alibaba. Na dzień dzisiejszy Alibaba.com prezentuje 40 kategorii branżowych i 3500 kategorii produktowych oraz ponad 25 milionów kupujących i sprzedających. Na platformie swoje produkty prezentują producenci i dostawcy, głównie z Chin, ale także z Indii, Turcji, Malezji, Wietnamu, Tajlandii, Japonii, Korei, Tajwanu, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i innych krajów, w tym także z Polski. Platforma Alibaba.com to miejsce gdzie spotykają się sprzedający i kupujący z całego świata. W celu sprawnego nawiązywania relacji handlowych Alibaba.com oferuje liczne narzędzia m.in. w celu szybkiego znalezienia potencjalnego dostawcy, jego weryfikacji, sprawdzenia jakości produktów, zabezpieczenia transakcji, weryfikacji kupujących i inne.

Program szkolenia

 1. Zasady importu z Chin
 2. Zalety i wady importu z Chin
 3. Podatki i opłaty celne przy imporcie
 4. Portale do zakupów hurtowych w Chinach
 5. Jak kupować na portalu Aliexpress.com
 6. Jak kupować na portalu Alibaba.com
 7. Zakładanie konta
 8. Wybieranie dostawców i produktów
 9. Finalizacja transakcji
 10. Transport z Chin
 11. Metody ochrony kupującego
 12. Otwieranie sporu
 13. Metoda płatności online np. Alipay, PayPal
 14. Różnice między Ebay, Allegro, Alibaba
 15. Wystawienie towarów na zagranicznych Ebay-ach
 16. Wysyłka (pakowanie, opłata pocztowa i polityka zwrotu towaru)
 17. Obsługa klienta
 18. Komunikacja
 19. Twoje obowiązki i prawa

Szkolenie prowadzi:

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu:
Alibaba.com - zarabiamy na imporcie

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.


DANE UCZESTNIKA:


Należność za udział w szkoleniach można przesłać na rachunek bankowy:

 • - zaliczka w wysokości 50% do 3 dni od zgłoszenia*
 • - całość najpóźniej na 5 dni roboczych przed terminem rozpoczęcia szkolenia płatne na rachunek bankowy Cisnet.pl Centrum Szkoleniowo – Informatyczne Tomasz Płoszański nr 21 1140 2004 0000 3502 7604 3116, w tytule przelewu proszę podać datę szkolenia, miasto oraz nazwisko.

Wpłaty można dokonać również osobiście w jednym z biur Cisnet.pl

 • w Krakowie ul. Siemiradzkiego 19/1,
 • w Legnicy ul. Wojska Polskiego 1/3,
 • w Warszawie Al. Solidarności 147/33

W przypadku niewystarczającej liczby osób, które zadeklarowały swój udział w szkoleniu Organizator może zmienić trenera oraz termin bez podania przyczyny, zapewniając utrzymanie merytorycznych treści szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty szkolenia bez konieczności zwrotu wpłaconej kwoty, pod warunkiem ustalenia nowego terminu szkolenia nie później niż w terminie 30 dni od daty szkolenia wskazanej na zgłoszeniu. W przypadku odwołania szkolenia, po ustaleniu nowego terminu, z przyczyn zależnych od Organizatora, całość wpłaconej kwoty podlega zwrotowi w terminie 5 dni roboczych.

* dotyczy szkoleń których termin jest ustalony w okresie dłuższym niż 7 dni od daty zgłoszenia. Należność za szkolenie, których termin ustalony jest w okresie krótszym niż 7 dni od zgłoszenia musi zostać wniesiona się w całości.