Przyjaciel Sukcesu

E-sklep

Czas trwania: 8 h

Ilość osób: max.10

Koszt szkolenia:
590 zł/osobę + 23% VAT
cena obejmuje materiały szkoleniowe, catering, certyfikat ukończenia szkolenia

Terminy:

 • do ustalenia - Kraków

Opis szkolenia

 1. GRATIS!KONSULTACJE Z DORADCĄ BIZNESOWYM W ZAKRESIE ANALIZY ATRAKCYJNOŚCI POMYSŁU - JEDNO SPOTKANIE, DO WYKORZYSTANIA W CIĄGU 6 MIESIĘCY PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA.
Szkolenie kierowane jest do osób chcących założyć działalność gospodarczą w zakresie handlu internetowego. Stwórz swój pierwszy biznes. Naucz się od praktyków. Profesjonalnie skonstruowany E-sklep stwarza ogromne możliwości sprzedaży, umożliwia dotarcie do nowych rynków zbytu, ogranicza koszty handlu do minimum, rozszerza pojęcie rynku docelowego. Daje szanse małym i średnim firmom na konkurowanie z dużymi firmami. Dla zapewnienia maksymalnej efektywności szkolenia zapewniamy warsztatowe metody zajęć.

Program szkolenia

 1. Wprowadzanie - pojęcie e-commerce
 2. Od czego zacząć przygodę z e-biznesem
 3. Jak wybrać atrakcyjny pomysł na e-sklep?
 4. Wybór właściwej domeny – prawo sześciu zasad
 5. Modelowy proces sprzedaży
 6. Oprogramowanie sklepu internetowego
 7. Darmowe platformy e-commerce, czyli Twój własny sklep internetowy za darmo
 8. Regulamin sklepu internetowego – diabeł tkwi w klauzulach
 9. Płatności online
 10. Sposoby prezentacji produktów w sklepie internetowym
 11. Serwisy aukcyjne Allegro.pl, Ebay.pl, Alibaba.com
 12. Porównywarki cen

Szkolenie prowadzi:

Trener oraz specjalista ds. marketingu internetowego. W branży e-commerce działa od 2009 roku. Prowadził dwa sklepy internetowe, rozpoczynając sprzedaż w Polsce, z czasem rozszerzając sprzedaż na całym świecie. Do wszystkiego dochodził metodą prób i błędów, a jest to metoda zarówno czasochłonna, jak i kosztochłonna. Dopiero własne doświadczenie nauczyło go co działa w tym biznesie, a czym w ogóle nie warto zaprzątać sobie głowy. Tego typu informacjami chętnie dzieli się z uczestnikami swoich szkoleń. Jako jeden z nielicznych w Polsce prowadzi zajęcia z obsługi portalu eBay i możliwości jaki on oferuje oraz z nietypowych form marketingu zwanych marketingiem partyzanckim. W ramach współpracy z Cisnet.pl zrealizował z powodzeniem wiele szkoleń dedykowanych z zakresu sprzedaży internetowej, zbierając entuzjastyczne opinie.

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu:
E-sklep

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.


DANE UCZESTNIKA:


Należność za udział w szkoleniach można przesłać na rachunek bankowy:

 • - zaliczka w wysokości 50% do 3 dni od zgłoszenia*
 • - całość najpóźniej na 5 dni roboczych przed terminem rozpoczęcia szkolenia płatne na rachunek bankowy Cisnet.pl Centrum Szkoleniowo – Informatyczne Tomasz Płoszański nr 21 1140 2004 0000 3502 7604 3116, w tytule przelewu proszę podać datę szkolenia, miasto oraz nazwisko.

Wpłaty można dokonać również osobiście w jednym z biur Cisnet.pl

 • w Krakowie ul. Siemiradzkiego 19/1,
 • w Legnicy ul. Wojska Polskiego 1/3,
 • w Warszawie Al. Solidarności 147/33

W przypadku niewystarczającej liczby osób, które zadeklarowały swój udział w szkoleniu Organizator może zmienić trenera oraz termin bez podania przyczyny, zapewniając utrzymanie merytorycznych treści szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty szkolenia bez konieczności zwrotu wpłaconej kwoty, pod warunkiem ustalenia nowego terminu szkolenia nie później niż w terminie 30 dni od daty szkolenia wskazanej na zgłoszeniu. W przypadku odwołania szkolenia, po ustaleniu nowego terminu, z przyczyn zależnych od Organizatora, całość wpłaconej kwoty podlega zwrotowi w terminie 5 dni roboczych.

* dotyczy szkoleń których termin jest ustalony w okresie dłuższym niż 7 dni od daty zgłoszenia. Należność za szkolenie, których termin ustalony jest w okresie krótszym niż 7 dni od zgłoszenia musi zostać wniesiona się w całości.