Przyjaciel Sukcesu

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych

Czas trwania: 16 h

Ilość osób: max.10

Koszt szkolenia:
890 zł/osobę + 23% VAT
cena obejmuje materiały szkoleniowe, catering, certyfikat ukończenia szkolenia

Terminy:

 • do ustalenia - Kraków

Opis szkolenia

 1. GRATIS!KONSULTACJE Z DORADCĄ BIZNESOWYM W ZAKRESIE ANALIZY ATRAKCYJNOŚCI POMYSŁU - JEDNO SPOTKANIE, DO WYKORZYSTANIA W CIĄGU 6 MIESIĘCY PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA.
 2. Szkolenie przeznaczone dla osób chcących samodzielnie podjąć się prowadzenia działań marketingowych w Internecie. Zakres szkolenia obejmuje:
  • Optymalizacji serwisów www pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Pisanie i redakcja treści pod kątem wyszukiwarek
  • Tworzenie prostych i zaawansowanych kampanii linków sponsorowanych (AdWords)
  • Analizy skuteczności i efektywności SEO
  • Social Media

Program szkolenia

 1. Zalety marketingu internetowego
 2. Cele kampanii marketingowych w Internecie
 3. Narzędzia marketingu internetowego
 4. SEO + PPC
 5. Google.com
 6. Pozycjonowanie SEO
 7. Etapy SEO
 8. Cele pozycjonowania
 9. Linki sponsorowane
 10. Rozliczanie w Internecie
 11. Google AdWords
 12. Googel Analytics
 13. Blog Firmowy
 14. Social Media – definicja
 15. Marketing w mediach społecznościowych
 16. Rozwój marketingu mobilnego
 17. Serwisy grupowe

Szkolenie prowadzi:

Trener oraz specjalista ds. marketingu internetowego. W branży e-commerce działa od 2009 roku. Prowadził dwa sklepy internetowe, rozpoczynając sprzedaż w Polsce, z czasem rozszerzając sprzedaż na całym świecie. Do wszystkiego dochodził metodą prób i błędów, a jest to metoda zarówno czasochłonna, jak i kosztochłonna. Dopiero własne doświadczenie nauczyło go co działa w tym biznesie, a czym w ogóle nie warto zaprzątać sobie głowy. Tego typu informacjami chętnie dzieli się z uczestnikami swoich szkoleń. Jako jeden z nielicznych w Polsce prowadzi zajęcia z obsługi portalu eBay i możliwości jaki on oferuje oraz z nietypowych form marketingu zwanych marketingiem partyzanckim. W ramach współpracy z Cisnet.pl zrealizował z powodzeniem wiele szkoleń dedykowanych z zakresu sprzedaży internetowej, zbierając entuzjastyczne opinie.

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu:
Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.


DANE UCZESTNIKA:


Należność za udział w szkoleniach można przesłać na rachunek bankowy:

 • - zaliczka w wysokości 50% do 3 dni od zgłoszenia*
 • - całość najpóźniej na 5 dni roboczych przed terminem rozpoczęcia szkolenia płatne na rachunek bankowy Cisnet.pl Centrum Szkoleniowo – Informatyczne Tomasz Płoszański nr 21 1140 2004 0000 3502 7604 3116, w tytule przelewu proszę podać datę szkolenia, miasto oraz nazwisko.

Wpłaty można dokonać również osobiście w jednym z biur Cisnet.pl

 • w Krakowie ul. Siemiradzkiego 19/1,
 • w Legnicy ul. Wojska Polskiego 1/3,
 • w Warszawie Al. Solidarności 147/33

W przypadku niewystarczającej liczby osób, które zadeklarowały swój udział w szkoleniu Organizator może zmienić trenera oraz termin bez podania przyczyny, zapewniając utrzymanie merytorycznych treści szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty szkolenia bez konieczności zwrotu wpłaconej kwoty, pod warunkiem ustalenia nowego terminu szkolenia nie później niż w terminie 30 dni od daty szkolenia wskazanej na zgłoszeniu. W przypadku odwołania szkolenia, po ustaleniu nowego terminu, z przyczyn zależnych od Organizatora, całość wpłaconej kwoty podlega zwrotowi w terminie 5 dni roboczych.

* dotyczy szkoleń których termin jest ustalony w okresie dłuższym niż 7 dni od daty zgłoszenia. Należność za szkolenie, których termin ustalony jest w okresie krótszym niż 7 dni od zgłoszenia musi zostać wniesiona się w całości.